Ministerul Apărării Naţionale (MApN) - Forţele Terestre Române

Declaratii de avere

Anul: 2016
Nume Prenume Unitatea militară Functia Declaratia
Lotan Ionel UM02490 Buc Sef structura PDF icon lotan_ionel.pdf
Ungureanu Ion UM02490 Buc Loctiitor Sef SMFT PDF icon ungureanu_ion.pdf
Barsan Ghita UM01512 Sibiu Comandant PDF icon barsan_ghita.pdf
Domsa Marcel UM02401 Comandant PDF icon domsa_marcel.pdf
Foca Petrica-Lucian UM02470 Comandant PDF icon foca_petrica_lucian.pdf
Grigoras Laurentiu UM02490 Buc Comandant PDF icon grigoras_laurentiu.pdf
Hincu Madalin-Sorin Comandant PDF icon hincu_madalin_sorin.pdf
Rizescu Alexandru UM01473 Sibiu Comandant PDF icon rizescu_alexandru.pdf
Stanescu Horia 02525 Breaza Comandant PDF icon stanescu_horia.pdf
Vlad Gheorghita Comandant PDF icon vlad_gheorghita.pdf
Anghelache Dragos UM02490 Buc Redactor Sef PDF icon anghelache_dragos.pdf
Babonea Violeta UM02490 Buc Sef Birou PDF icon babonea_violeta.pdf
Badea Nicolae UM02490 Buc Sef Birou PDF icon badea_nicolae.pdf
Baescu Marieana UM02490 Buc Sef Sectie PDF icon baescu_marieana.pdf
Banu Daniel-Cristian UM02490 Buc Sef Sectie PDF icon banu_daniel_cristian.pdf
Barbu Florin-Marian UM02490 Buc Sef Serviciu PDF icon barbu_florin_marian.pdf
Becherescu Daniel UM02490 Buc Sef Centru PDF icon becherescu_daniel.pdf
Bengescu Sebastian-Tiberiu UM02490 Buc Sef Compartiment PDF icon bengescu_sebastian_tiberiu.pdf
Bizoi Virgil UM02490 Buc Sef Birou PDF icon bizoi_virgil.pdf
Bogu Aurel UM02490 Buc Sef Birou PDF icon bogu_aurel_danut.pdf

Pages