Ministerul Apărării Naţionale (MApN) - Forţele Terestre Române

Declaratii de avere

Anul: 2016
Nume Prenume Unitatea militară Functia Declaratia
Borhan Alina-Raluca UM02490 Buc Sef Birou PDF icon borhan_alina_raluca.pdf
Branisteanu Mihail UM01575 Sef structura PDF icon branisteanu_mihail.pdf
Brat Viorel UM02490 Buc Loctiitor sef structura PDF icon brat_viorel.pdf
Bratosin Paul UM02490 Buc Sef Birou PDF icon bratosin_paul.pdf
Bresug Dan UM02490 Buc Sef Serviciu PDF icon bresug_dan.pdf
Brosteanu Constantin UM02490 Buc Sef Birou PDF icon brosteanu_constantin.pdf
Bruma Laurentiu Constantin UM02490 Buc Sef Compartiment PDF icon bruma_laurentiu_constantin.pdf
Buliga Mihai Doru UM02490 Buc Sef Birou PDF icon buliga_mihai_doru.pdf
Carstea Diana-Claudia UM02490 Buc Sef Birou PDF icon carstea_diana.pdf
Catrina Constantin UM02490 Buc Sef PDF icon catrina_constantin.pdf
Cazacu Ioan UM02490 Buc Ofiter PDF icon cazacu_ioan.pdf
Chiperescu Victor UM02490 Buc Sef Sectie PDF icon chiperescu_victor.pdf
Ciobanca Mihaita UM02490 Buc Sef Birou PDF icon ciobanca_mihaita.pdf
Ciobanu Ion Eugen UM02490 Buc Sef Sectie PDF icon ciobanu_ion_eugen.pdf
Ciocotoiu Florin-Madalin UM02490 Buc Sef Birou PDF icon ciocotoiu_florin_madalin.pdf
Ciolponea Constantin Adrian UM02490 Buc Loctiitor Sef SMFT PDF icon ciolponea_adrian.pdf
Cipu Anton UM02490 Buc Sef Sectie PDF icon cipu_anton_radu.pdf
Ciric Romeo Mihai UM02490 Buc Sef Compartiment PDF icon ciric_romeo_mihai.pdf
Cirlig Florin Ofiter PDF icon cirlig_florin.pdf
Ciupitu Traian UM02490 Buc Sef Birou PDF icon ciupitu_traian.pdf

Pages