Ministerul Apărării Naţionale (MApN) - Forţele Terestre Române

Declaratii de avere

Anul: 2016
Nume Prenume Unitatea militară Functia Declaratia
Ciurica Nicolae-Gheorghe UM02490 Buc Sef Birou PDF icon ciurica_nicolae_gheorghe.pdf
Coman Adrian UM02490 Buc Sef Birou PDF icon coman_adrian.pdf
Cone Mugur Cristian UM02490 Buc Sef Birou PDF icon cone_mugur_cristian.pdf
Constantin Neculai UM02490 Buc Sef Sectie PDF icon constantin_neculai.pdf
Corhaneanu Romica Vasile UM02490 Buc Sef Sectie PDF icon corhaneanu_romica_vasile.pdf
Corzanu Nicolae Corneliu UM02490 Buc Sef Birou PDF icon corzanu_nicolae_corneliu.pdf
Costache George UM02490 Buc Ofiter PDF icon costache_george.pdf
Cotirlan Constantin UM02490 Buc Sef Birou PDF icon cotirlan_constantin.pdf
Cristache Iulian UM02490 Buc Sef Sectie PDF icon cristache_iulian.pdf
Croitoru Valentin UM02490 Buc Sef Compartiment PDF icon croitoru_valentin.pdf
Dediu Constantin UM02490 Buc Sef Birou PDF icon dediu_constantin.pdf
Dinca Marian UM02490 Buc Sef Birou PDF icon dinca_marian.pdf
Dinco Lucian UM02490 Buc Sef Birou PDF icon dinco_lucian_mihai.pdf
Dinica Danut UM02490 Buc Sef PDF icon dinica_danut.pdf
Ditu Aurel UM01575 Comandant Companie PDF icon ditu_aurel.pdf
Dogaru Danut UM02490 Buc Sef Birou PDF icon dogaru_danut.pdf
Drenea Adrian UM02490 Buc Sef Compartiment PDF icon drenea_adrian.pdf
Efrimescu Eduard-Constantin UM02490 Buc Loctiitor Sef Stat Major PDF icon efrimescu_eduard_constantin.pdf
Ene Vasile UM02490 Buc Sef Serviciu PDF icon ene_vasile.pdf
Ene Razvan UM02490 Buc Sef Birou PDF icon ene_razvan.pdf

Pages