Ministerul Apărării Naţionale (MApN) - Forţele Terestre Române

Declaratii de avere

Anul: 2016
Nume Prenume Unitatea militară Functia Declaratia
Farcas Ioan UM02490 Buc Sef Sectie PDF icon farcas_ioan.pdf
Farcas Felician UM02490 Buc Sef Sectie PDF icon farcas_felician.pdf
Faur Marius-Gabriel UM02490 Buc Sef Birou PDF icon faur_marius_gabriel.pdf
Feraru Cornel-Romeo UM02490 Buc Sef Birou PDF icon feraru_cornel_romeo.pdf
Fetecau Fanel-Aurel UM02490 Buc Sef Birou PDF icon fetecau_fanel_aurel.pdf
Fifere Ionel UM01575 Sef Compartiment PDF icon fifere_ionel.pdf
Florea Ion UM02490 Buc Loctiitor tehnic PDF icon florea_ion.pdf
Gabar Costel UM02490 Buc Sef Birou PDF icon gabar_costel.pdf
Gheorghe Gabriel UM02490 Buc Ofiter PDF icon gheorghe_gabriel.pdf
Giura Vasile UM02490 Buc Sef Serviciu PDF icon giura_vasile.pdf
Gogot Bianca Nicoleta UM01575 Sef Compartiment PDF icon gogot_bianca_nicoleta.pdf
Grecu Cristian UM02490 Buc Sef Birou PDF icon grecu_cristian.pdf
Haralambie Dragos-Daniel UM02490 Buc Sef Sectie PDF icon haralambie_dragos_daniel.pdf
Ibrion Ianuarie-Claudiu UM01575 Sef Compartiment PDF icon ibrion_ianuarie_claudiu.pdf
Ilie N.Nicolae UM02490 Buc Sef Compartiment PDF icon ilie_n_nicolae.pdf
Iliuta Mihael-Catalin UM02490 Buc Sef Birou PDF icon iliuta_mihael_catalin.pdf
Ionascu Ionel UM02490 Buc Sef Birou PDF icon ionascu_ionel.pdf
Ionescu Cristinel Costel UM02490 Buc Ofiter PDF icon ionescu_cristinel_costel.pdf
Ionescu Cristian UM02490 Buc Sef Birou PDF icon ionescu_cristian.pdf
Ionescu Cezar Marian UM02490 Buc Sef Sectie PDF icon ionescu_cezar_marian.pdf

Pages