Ministerul Apărării Naţionale (MApN) - Forţele Terestre Române

Declaratii de avere

Anul: 2016
Nume Prenume Unitatea militară Functia Declaratia
Iosif Tatiana UM02490 Buc Sef Sectie PDF icon iosif_tatiana.pdf
Ivan Vasile-Nicolae UM02490 Buc Sef Birou PDF icon ivan_vasile_nicolae.pdf
Lazar Daniel UM01575 Comandant PDF icon lazar_daniel.pdf
Leucuta Lucian UM02490 Buc Sef Sectie PDF icon leucuta_lucian.pdf
Loghin Cristina Ioana UM01575 Contabil sef PDF icon loghin_cristina.pdf
Lolea Gheorghe UM02490 Buc Sef Sectie PDF icon lolea_gheorghe.pdf
Luca Ionel UM02490 Buc Sef Compartiment PDF icon luca_ionel.pdf
Luca Nicolae UM02490 Buc Sef Birou PDF icon luca_nicolae.pdf
Lupu Costica UM02490 Buc Sef Birou PDF icon lupu_costica.pdf
Margetici Stelian UM02490 Buc Sef Compartiment PDF icon margetici_stelian.pdf
Maria Vladimir Valentin UM02490 Buc Sef Sectie PDF icon maria_vladimir.pdf
Marin Ionut-Bogdan UM01575 Sef sector PDF icon marin_ionut_bogdan.pdf
Matache Marius Aurel UM01575 Comandant Companie PDF icon matache_marius_aurel.pdf
Mateescu Nicusor-Sorinel UM02490 Buc Sef Birou PDF icon mateescu_nicusor_sorinel.pdf
Mazilu Liviu Marian UM02490 Buc Sef Sectie PDF icon mazilu_liviu_marian.pdf
Mihai Marin UM02490 Buc Sef Sectie PDF icon mihai_marin.pdf
Mihai Gheorghe Sorin UM02490 Buc Sef Birou PDF icon mihai_gheorghe_sorin.pdf
Mihalcea Stefan UM02490 Buc Ofiter PDF icon mihalcea_stefan.pdf
Mindrila George Gabriel UM02490 Buc Sef Birou PDF icon mindrila_george_gabriel.pdf
Miron Dorel UM02490 Buc sef stat major PDF icon miron_dorel.pdf

Pages