Ministerul Apărării Naţionale (MApN) - Forţele Terestre Române

Declaratii de avere

Anul: 2016
Nume Prenume Unitatea militară Functia Declaratia
Moga Petru Catalin UM01575 Comandant Companie PDF icon moga_petru_catalin.pdf
Moise Danut Octavian UM01575 Medic sef PDF icon moise_danut_octavian.pdf
Moraru Iliuta-Octavian UM02490 Buc Sef Compartiment PDF icon moraru_iliuta_octavian.pdf
Moraru Dorel UM02490 Buc Sef Serviciu PDF icon moraru_dorel.pdf
Moraru-Apostol Dorel UM02490 Buc Sef Birou PDF icon moraru_apostol_dorel.pdf
Moroianu Viorel UM02490 Buc Sef Birou PDF icon moroianu_viorel.pdf
Morosanu Marius Emanuel UM02490 Buc Sef Birou PDF icon morosanu_marius_emanuel.pdf
Negrila Marian UM02490 Buc Sef Birou PDF icon negrila_marian.pdf
Nica Mihai UM02490 Buc Sef Birou PDF icon nica_mihai.pdf
Nica Janel-Vasilica UM02490 Buc Sef Compartiment PDF icon nica_janel_vasilica.pdf
Nicolin Marius UM02490 Buc Sef Sectie PDF icon nicolin_marius.pdf
Nicula Traian UM02490 Buc Sef Sectie PDF icon nicula_traian.pdf
Niculae Marian UM01575 Sef Compartiment PDF icon niculae_marian.pdf
Nita Stefan UM02490 Buc Sef Birou PDF icon nita_stefan.pdf
Nita Niculae George UM02490 Buc Sef Birou PDF icon nita_niculae_george.pdf
Opran Alexandru-Doru UM02490 Buc Sef Birou PDF icon opran_alexandru_doru.pdf
Pana Marian UM01575 sef stat major PDF icon pana_marian.pdf
Petcu Vasile UM02490 Buc Sef Birou PDF icon petcu_vasile.pdf
Pintilie Alexandru UM02490 Buc Sef Birou PDF icon pintilie_alexandru.pdf
Pirsean Marius-Alin UM02490 Buc Sef Birou PDF icon pirsean_marius_alin.pdf

Pages