Ministerul Apărării Naţionale (MApN) - Forţele Terestre Române

Declaratii de avere

Anul: 2008
Nume Prenume Unitatea militară Functia Declaratia
Stoian Viorel UM02490 Buc Medic PDF icon stoian_viorel.pdf
Suvei Stefan UM02490 Buc Sef Birou PDF icon suvei_stefan.pdf
Tilita Gigi UM02490 Buc Sef Centru PDF icon tilita_gigi.pdf
Tudorache Gabriel UM02490 Buc Sef Birou PDF icon tudorache_gabriel.pdf
Tutuianu Corneliu UM02490 Buc Sef Birou PDF icon tutuianu_corneliu.pdf
Vasii Ionel UM02490 Buc Sef Birou PDF icon vasii_ionel.pdf
Zanfir Gheorghe UM02490 Buc Sef Birou PDF icon zanfir_gheorghe.pdf
Zidaru Gheorghe UM02490 Buc Sef Birou PDF icon zidaru_gheorghe.pdf

Pages