Ministerul Apărării Naţionale (MApN) - Forţele Terestre Române

Declaratii de avere

Anul: 2008
Nume Prenume Unitatea militară Functia Declaratia
Pinete Cornel UM02490 Buc Comandant PDF icon pinete_cornel.pdf
Robitu Viorel UM02490 Buc Comandant PDF icon robitu_viorel.pdf
Tonea Adrian UM02490 Buc Loctiitor sef structura PDF icon tonea_adrian.pdf
Achim Gabriel UM02490 Buc Sef Birou PDF icon achim_gabriel.pdf
Andrei Lucian UM02490 Buc Sef Birou PDF icon andrei_lucian.pdf
Anghelina Gheorghe UM02490 Buc Sef Birou PDF icon anghelina_gheorghe.pdf
Armanu Ioan UM02490 Buc Sef Birou PDF icon armanu_ioan.pdf
Bajenaru Gheorghe UM02490 Buc Sef Birou PDF icon bajenaru_gheorghe.pdf
Banu Daniel-Cristian UM02490 Buc Sef Birou PDF icon banu_daniel_cristian.pdf
Barbu Florin-Marian UM02490 Buc Sef Birou PDF icon barbu_florin_marian.pdf
Barbu Stelian-Leonte UM02490 Buc Sef Birou PDF icon barbu_stelian_leonte.pdf
Boboc Valerian-Robertino UM02490 Buc Sef Birou PDF icon boboc_valerian_robertino.pdf
Bratulescu Daniel UM02490 Buc Sef Birou PDF icon bratulescu_daniel.pdf
Bruma Mihai UM02490 Buc Sef Sectie PDF icon bruma_mihai.pdf
Buse Florin UM02490 Buc Sef Birou PDF icon buse_florin.pdf
Butuc Dobrica UM02490 Buc Sef Sectie PDF icon butuc_dobrica.pdf
Calin Dumitru UM02490 Buc Sef Birou PDF icon calin_dumitru.pdf
Carstea Diana-Claudia UM02490 Buc Sef Birou PDF icon carstea_diana_claudia.pdf
Carstea Ion-Catalin UM02490 Buc Sef Birou PDF icon carstea_ion_catalin.pdf
Cazacu Ioan UM02490 Buc Sef Birou PDF icon cazacu_ioan.pdf

Pages