Ministerul Apărării Naţionale (MApN) - Forţele Terestre Române

Declaratii de avere

Anul: 2009
Nume Prenume Unitatea militară Functia Declaratia
Ciungu Mihai UM02490 Buc Sef Instructie si Doctrina PDF icon ciungu.mihai_.2009.pdf
Iancu Alexandru UM02272 Buc Comandant PDF icon iancu.alexandru.2009.pdf
Moise Marius UM02272 Buc Sef de Stat Major PDF icon moise.marius.2009.pdf
Stinga Aurelian UM01495 Cincu Comandant PDF icon stinga.aurelian.2009.pdf
Vladu Mircea UM01473 Sibiu Comandant PDF icon vladu.mircea.2009.pdf
Tendea Sorin UM01495 Cincu Loctiitor comandant PDF icon Tendea.Sorin_.2009.pdf
Afetelor Nicu UM01473 Sibiu Comandant pluton si instructie PDF icon afetelor.nicu_.2009.pdf
Baciu Ilie UM01495 Cincu Sef de Stat Major PDF icon Baciu.ilie_.2009.pdf
Barbalata George UM02272 Buc Loctiitor comandant PDF icon barbalata.george.2009.pdf
David Octavian Daniel UM01473 Sibiu Comandant pluton si instructie PDF icon david.octavian.daniel.2009.pdf
Durlicioiu Ilie Adrian UM01473 Sibiu Comandant pluton si instructie PDF icon durlicioiu.ilie_.adrian.2009.pdf
Manea Gheorghe UM01473 Sibiu Sef structura PDF icon manea.gheorghe.2009.pdf
Pavel Cornel UM02490 Buc Loctiitor Sef Stat Major PDF icon pavel.cornel.2009.pdf
Lica Marcel Gheorghe UM01473 Sibiu Sef catedra PDF icon lica.marcel.gheorghe.2009.pdf
Agapescu Constantin UM01473 Sibiu Sef catedra PDF icon agapescu.constantin.2009.pdf
Albu Gheorghe UM02490 Buc Sef Sectie PDF icon Albu.Gheorghe.2009.pdf
Andrei Lucian UM02490 Buc Sef Birou PDF icon Andrei.Lucian.2009.pdf
Andrei Lucian Constantin UM02490 Buc Sef Birou PDF icon Andrei.Lucian.Constantin.2009.pdf
Anghelache Dragos UM02490 Buc Redactor Sef PDF icon anghelache.dragos.2009.pdf
Anghelina Gheorghe UM02490 Buc Sef Birou PDF icon anghelina.gheorghe.2009.pdf

Pages

Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin Cluj Constanta Covasna Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Harghita Hunedoara Ialomita Iasi Ilfov Maramures Mehedinti Bucuresti Mures Neamt Olt Prahova Salaj Satu Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Valcea Vaslui Vrancea