Ministerul Apărării Naţionale (MApN) - Forţele Terestre Române

Declaratii de avere

Anul: 2008
Nume Prenume Unitatea militară Functia Declaratia
Ciocoiu Nicolae-Stefan UM02490 Buc Loctiitor sef structura PDF icon ciocoiu_nicolae_stefan.pdf
Ciornei Doru Constantin UM02490 Buc Sef Sectie PDF icon ciornei_doru_constantin.pdf
Cirstoiu Emil-Doru UM02490 Buc Sef Serviciu PDF icon cirstoiu_emil_doru.pdf
Cojocaru Marian-Iulian UM02490 Buc Sef Birou PDF icon cojocaru_marian_iulian.pdf
Constantin Adriana UM02490 Buc Sef Birou PDF icon constantin_adriana.pdf
Costa Petru UM02490 Buc Sef Sectie PDF icon costa_petru.pdf
Costache George UM02490 Buc Sef Birou PDF icon costache_george.pdf
Dragomir Nicolae UM02490 Buc Sef Serviciu PDF icon dragomir_nicolae.pdf
Dumea Petru UM02490 Buc Sef Birou PDF icon dumea_petre.pdf
Farcas Ioan UM02490 Buc Sef Birou PDF icon farcas_ioan.pdf
Faur Marius-Gabriel UM02490 Buc Sef Birou PDF icon faur_marius_gabriel.pdf
Fetecau Fanel-Aurel UM02490 Buc Sef Compartiment PDF icon fetecau_fanel_aurel.pdf
Florea Ion UM02490 Buc Sef Sectie PDF icon florea_ion.pdf
Florea Gheorghita UM02490 Buc Sef Sectie PDF icon florea_gheorghita.pdf
Georgescu Costin UM02490 Buc Sef Compartiment PDF icon georgescu_costin.pdf
Ghiban Ion UM02490 Buc Sef Sectie PDF icon ghiban_ion.pdf
Grecu Gheorghe UM02490 Buc Sef Birou PDF icon grecu_gheorghe.pdf
Grecu Cristian UM02490 Buc Sef Birou PDF icon grecu_cristian.pdf
Grecu Ioan UM02490 Buc Sef Resurse PDF icon grecu_ioan.pdf
Halangau Mihai UM02490 Buc Sef Birou PDF icon halangau_mihai.pdf

Pages