Ministerul Apărării Naţionale (MApN) - Forţele Terestre Române

Declaratii de avere

Anul: 2008
Nume Prenume Unitatea militară Functia Declaratia
Hodorogea Jenel UM02490 Buc Sef Birou PDF icon hodorogea_jenel.pdf
Ilie N.Nicolae UM02490 Buc Sef Birou PDF icon ilie_nicolae.pdf
Ionascu Ionel UM02490 Buc Sef Birou PDF icon ionascu_ionel.pdf
Ionescu Dan UM02490 Buc Sef Birou PDF icon ionescu_dan.pdf
Ionita Ariton UM02490 Buc Sef Serviciu PDF icon ionita_ariton.pdf
Ivan Nicolae UM02490 Buc Sef Birou PDF icon ivan_nicolae.pdf
Jianu Alexandru UM02490 Buc Sef Birou PDF icon jianu_alexandru.pdf
Leucuta Lucian UM02490 Buc Ofiter PDF icon leucuta_lucian.pdf
Liurca Gheorghe UM02490 Buc Sef Birou PDF icon liurca_gheorghe.pdf
Lolea Gheorghe UM02490 Buc Sef Birou PDF icon lolea_gheorghe.pdf
Luca Nicolae UM02490 Buc Sef Birou PDF icon luca_nicolae.pdf
Lupu Valerica UM02490 Buc Ofiter PDF icon lupu_valerica.pdf
Lupu Viorel UM02490 Buc Sef Modul PDF icon lupu_viorel.pdf
Marinescu Cosmin-Raducu UM02490 Buc Sef Birou PDF icon marinescu_cosmin_raducu.pdf
Mateescu Nicusor-Sorinel UM02490 Buc Sef Birou PDF icon mateescu_nicusor_sorinel.pdf
Mihaila V asile UM02490 Buc Sef Sectie PDF icon mihaila_vasile.pdf
Miron Dorel UM02490 Buc Sef Birou PDF icon miron_dorel.pdf
Mitu Nicolae UM02490 Buc Sef Sectie PDF icon mitu_nicolae.pdf
Mocan Ioan UM02490 Buc Sef Sectie PDF icon mocan_ioan.pdf
Moraru Emil UM02490 Buc Sef Sectie PDF icon moraru_emil.pdf

Pages