Ministerul Apărării Naţionale (MApN) - Forţele Terestre Române

Declaratii de avere

Anul: 2008
Nume Prenume Unitatea militară Functia Declaratia
Neculai Aristinian UM02490 Buc Sef Birou PDF icon neculai_aristinian.pdf
Neiculescu Nicolae UM02490 Buc Sef Birou PDF icon neiculescu_nicolae.pdf
Nitu Florian UM02490 Buc Sef Sectie PDF icon nitu_florian.pdf
Obezaru-Dumitrache Viorel UM02490 Buc Sef Birou PDF icon obezaru_dumitrache_viorel.pdf
Obreja Florin-Adrian UM02490 Buc Sef Birou PDF icon obreja_florin_adrian.pdf
Panait Sorin UM02490 Buc Sef Compartiment PDF icon panait_sorin.pdf
Pirvanescu Valentin UM02490 Buc Sef Birou PDF icon parvanescu-valentin.pdf
Ploscaru Cornel UM02490 Buc Sef Birou PDF icon ploscaru_cornel.pdf
Policsek Gabriel UM02490 Buc Sef Birou PDF icon policsek_gabriel.pdf
Popescu Sorin-Constantin UM02490 Buc Sef Sectie PDF icon popescu_sorin_constantin.pdf
Popovici Liviu UM02490 Buc Sef Compartiment PDF icon popovici_liviu.pdf
Preda Dumitru UM02490 Buc Sef Birou PDF icon preda_dumitru.pdf
Pusca Gheorghita UM02490 Buc Sef Birou PDF icon pusca_gheorghita.pdf
Radu Sorin UM02490 Buc Sef Birou PDF icon radu_sorin.pdf
Rafira Toma UM02490 Buc Sef Birou PDF icon rafira_toma.pdf
Romanescu Eugen UM02490 Buc Ofiter PDF icon romanescu_eugen.pdf
Rotariu Florin-Lucian UM02490 Buc Sef Birou PDF icon rotariu_florin_lucian.pdf
Rujoiu Florian UM02490 Buc Sef Serviciu PDF icon rujoiu_florian.pdf
Rumanu Haralambie UM02490 Buc Sef Compartiment PDF icon rumanu_haralambie.pdf
Samoschi Poldi UM02490 Buc Sef Sectie PDF icon samoschi_poldi.pdf

Pages